Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılı sonlarında motosiklet sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla kuruldu. İsim babalığını yapmaktan gurur duyduğumuz Dorado markası ekibimizde yer alan yıllarını motosiklet sektörüne adamış konunun uzmanları tarafından Uzakdoğu’da yapılan uzun görüşmeler ve incelemeler sonucunda bizler için tasarlandı.

Kataloğumuzda yer alan dokuz ayrı modelin ve dört ayrı alt modelin üstün teknolojiyle donatılması ve dizaynlarının benzersiz olması sektörde yer alan firmalardan Dorado markasını ayıran en önemli farktır.

Dağıtım ve servis merkezi Ankara’da bulunan firmamız kuruluşunun ilk gününden itibaren bölgelerinde motosiklet sektöründe öncülük etmiş girişimciler ile görüşmelerine hız vererek bayilik ve servis zincirini oluşturmaya başlamıştır.

Hedefimiz tüm Türkiye genelinde kurduğumuz bayi ve servis ağını daha da genişleterek motosiklet sektöründe satış ve satış sonrası hizmetlerine yeni bir anlayış, yeni bir kalite kazandırmaktır.

Vizyonumuz
Farklılıklar tasarlayıp kalıcı üstünlükler sağlayarak kendini yenileyebilmek ve markette lider olabilmektir.

Misyonumuz
Rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansiteli ile sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Hedeflerimiz

– Daima en iyi olmak vazgeçilmez ilkemizdir.
– Kalitede hizmette ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel amacımızdır.
– Müşteri memnuniyeti odak noktamızdır.
– Daima en iyi olabilmek içib ana hedefin kullanıcı memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Müşterilierimiz için değer arttırmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek bizim için bir önceliktir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

İnsan kaynağımız en önemli sermayemizdir.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek verimliliklerini arttırmak gelişmelerine imkan tanımak işbirliği ve dayanışmanın temel alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak grubumuzun devamlılığını sağlamak içib seçtiğimiz yoldur.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
Her türlü ilişkide dürüst iyi niyet ve anlayışla davranmak yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Sağlanacak faydanın karşılıklı olması amacıyla hareket etmek vazgeçemeyeecğimiz bir başka temeldir.